Je to mozne?

nevim jestli me pochopite snad ano,mam 2pc,jeden v detskem pokoji,druhy v hale,je mozne ze se me deti propoji s mym a nahlidnou do stranek ktere mam prave otevrene?parkrat se mi stalo,ze mi stranka zmizla a naskocilo mi uplne neco jineho,kluci se pak smali,ale nepriznaji jestli to delaji oni,jsou sama legracka

Nejlepší odpověď
UniFly

Jak píše PostApMan to je celkem logické a možné. Na druhou stranu vysvětlení může být i daleko prozaičtější:
je možné, že kluci se smějí z úplně jiného důvodu, zatímco ve Vašem počítači se vyskytla nějaká softwarová chyba a takto se projevuje… anebo za tím je nějaký virus či jiný podivný soft…

Každopádně není na škodu provádět pravidelnou údržbu počítače nějakým vhodným programem. Osobně používám a doporučuji Advanced System Care (www.iobit.com) – svůj počítač tímto udržuji v chodu a asi 15 dalších se mi povedlo „znovu rozchodit“ poté, co je majitelé dostali „běžným používáním“ do téměř nefunkčního stavu.

Pokud ale je v počítači nějaká softwarová chyba nebo škodlivý software, někdy zbývá jen poslední možnost – přeinstalování konkrétního programu či dokonce celého systému. Do toho se ale nepouštějte bez někoho zkušenějšího.

Další odpovědi
PostApMan

Těžko říct, v podstatě asi záleží jenom na tom kolik jim je. (nepředpokládám že by třeba 10 leté dítě umělo hacknout Windows a až tak do něj zasáhnout).

je dost možné že narazili na nějaký program co to dokáže, ale ať už používáte xp nebo 7čky, tak to ten program (pokud nejsou kluci hackeři) musíte povolit vy na svém pc, takže záleží na tom jestli jste nějaký program neistalovala nebo nemají oni přístup k vašemu pc.

anonym

Nástroje pro vzdálený přístup k ploše jsou poměrně běžné a také snadno použitelné, je možné že právě s tím si kluci hráli, není to složité … , předtím však museli na vašem počítači nastavit automatické akceptování připojení nebo vám tam nainstalovali serverovou složku TeamVieweru či RealVNC/TightVNC/a­pod., zkuste otevřít přidat odebrat programy a něco z toho tam najít.

Zkuste otevřít ovládací panel->Brana Firewall → ousko: Upresnit → Tlacitko: Obnovit výchozí, tím se uzavřou porty na kterých aplikace naslouchá, bohužel v systému XP si je může aplikace bez varování zase snadno otevřít, ale jen pro jistotu.

Nakonec Ovladaci panely → System → Ousko: Vzdaleny pristup → Odskrtnout: „Povolit pripojovani vzdalenych uzivatelu k tomuto pocitaci“

Gabilka

V práci sem zažila něco podobného, ale to mi předtím volal ajťák, že mi to nastavení udělá na dálku. Já jsem ovšem viděla jak otvírá soubory, jezdí tam myší atd.