Avatar uživatele
anonym

Je stránka feministky.cz vtip?

Zajímalo by mě, zda je stránka feministky.cz pouze dobrý vtip nějaké party lidí, nebo čistá realita. Sám se nemůžu rozhodnout, zda jde o skutečné názory feministek, protože některé články mi přijdou opravdu hodně absurdní.

Jeden příklad za všechny: http://feminis­tky.cz/nedavej­te-si-v-aute-pasy

Jaký je Váš názor?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? BENYTA před 5053 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
martina1

Já pevně věřím,že ano,protože jinak to nemohou některé myslet vážně.Na tyto stránky nás nedávno upozornil manželův kolega.Koukli jsme tam dvakrát,protože jinak je to ztráta času.Opravdu názory jistých dam jsou neuvěřitelné a nechápu tam jednu"feminis­tku",která o ostatních ženách mluví jako o služkách.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Feminismus – rovnoprávnost žen a mužů.

To, co hlásá ten článek, a sice, že jim vadí, že se ženy musí pásovat v autě, tak to je pravý opak feminismu – chtějí mít výhodu proto, že mají prsa. A ne rovnoprávnost.

A můj názor: Pásy v autě vždy!

Paní očividně neví nic o mechanice a fyzice, o tom, kde je těžiště a jak se těleso chová díky vlivu setrvačnosti – nohy jen položené na zemi na nebezpečí při setrvačnosti při nárazu mají tak 10% vliv.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BENYTA

No určitě je to vtip,stačilo si přečíst jen ten vámi uvedený článek,zase neblázněte,takové krá..,by snad ani nemohly v dnešním světě přežít…
Sama jsem feminismu nakloněna,i svým životním stylem se jim přibližuji,ale abych dávala KOZ.. přednost před životem…
Na pobavení dobrý…asi jim tam pošlu fotku,jak se dá přivázat v autě bezbolestně,nejspíš pod krkem…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek