Stříbrný

Je stahování nelegální, nebo jen následné šíření? Jak často stahujete a jak často kupujete filmy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

no stemy filmy je to jako z marihuanou v Holandsku legalni to neni ..ale urady to toleruji ..ono je to slozite a asi nikdo to tady nebude nejak rozebirat..ja moc filmum nedam mam raci knihy ...no sak vis jak ...neco obcas stahnu ...ale neni to nijak triticke a jinak programy a win mam svuj...nepouzivam torrenty...tak se automaticky zdili coz je nelegalni....teda ikdyz stahujes tak zdilis ...no a ve finale jsem mimo CR..atak je tady spousta ulozist odkud by se dalo stahovat blokovana automaticky poskytovatelem internetu...

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud se jedná o hudbu či filmy, tak tam je stahování povoleno - ale ty soubory nesmíte sdílet. Takže stahujete-li pomocí torrentů, tak to stahujete nelegálně, protože ty soubory, jak stahujete, tak je zároveň (nevědomky) sdílíte.

Pokud se jedná o software, tak tam je to nelegální vždy, nejedná-li se o freeware nebo opensource či trial/demoverze (software fungující určitou dobu - například 15 měsíců, resp.software s omezenou funkčností - u her je například k dispozici jen první mise či okruh).

Nějaký film si občas stáhnu, ale pokud je to opravdu výborný film, rád se jdu na něj podívat do kina. Jinak filmy moc nesleduju.

Bronzový

Filmy nesleduju. Hry a e-knihy mám všechny koupený.

Bronzový

Hry a Knihy nečtu. Filmy mám všechny podvodně stažený.

Bronzový

Něco stažený něco koupený.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.