Rokio

Je špatné, pokud je jídlo na příděl? Co když ty příděly jsou velké?

Třeba na vojně to tak bylo.

Odpovědi
Drap

Cokoli je na přídě, tak svým způsobem omezuje. Na vojně neni jídlo na příděl, dostaneš svou porci a hotovo. Bez ohledu zda ti chutná, nebo ne, zda to máš či nemáš rád

df

Na vojně jsem nebyl
odeslat

🤓

cappuccino

Porad lepsi velke pridely, nez male! To mas jako s kalhotama: male nedopnes, na velke si muzes vzit pasek.
Nechtel bys byt reditelem Zemekoule?? Treba bys to vsechno vyresil!!

elkon

Ty ani nevíš co je to voják, tak nemluv o vojně.

Filip84

Co to meleš? 🙄🤓🤪

Vojáci na garnisonu mají příděl jídla, protože garnison je takový ústav, něco jako psychiatrická nemocnice, starobinec, chudobinec, útulna pro služebná děvčata nebo sirotčinec. Tak fasují, několikrát denně, jídlo – jako v psychiatrický nemocnici, starobinci, chudobinci, útulně pro služebná děvčata, sirotčinci, etc. etc. etc.

Výše přídělů se řídí tzv. stravní normou. Nejsou tedy velké, ani nejsou malé. Prostě meleš hovna! 🤷‍♀️🙈

Najdi si, konečně, tu práci v kamenolomu, aby Tě přešly roupy! 🙄🤪

Filip84

df: 😂😂😂👍