Reflux CZ

Je služba simple money system podvod nebo pravda ?

Vydělávání peněz na internetu

Odpovědi
setapouch

Neznám. Ale 99% akcí, kde ti někdo nabídne peníze za nic nebo téměř nic, je podvod. Čím míň práce máš vykonat, tím je větší pravděpodobnost podvodu.

gecco

Jistěže je to podvod…

Už jsi někdy za vydělávání peněz platil???

Pokud ano – a zdá se ti to v pořádku, pak mi napiš Vnitřní poštou – já ti dám své číslo účtu – a slibuju, že budeš moct vydělávat, určitě, statisíce, co statisíce – MILIÓNY…

Probůh, kolik ti je, že se můžeš („že ťa hanba neobšústne“, ne, že ti to někdo zakazoval) ještě takhle zeptat???

ivzez

Služba není ani podvod ani pravda. Služba je služba.
Zakoupíte-li „balíček“, můžete jej do 30 dnů zrušit
a měli by Vám vrátit peníze.

Chcete-li se realizovat v MLM, je to na Vás.

(Já bych do toho nešla, už proto, že se případné
spory nebudou řešit podle naší legislativy.)

Pepa25

Je to jedna z mnoha firem, které jsou na pomezí letadla a MLM marketingu s na první pohled tajemným, předraženým produktem, který se postupně ukáže jako ne až tak úžasný (hranice je v podílu výnosů z prodeje výrobku/služby a provizí ze struktury pod dealerem).