dust8

Je pravda, že na darování sperma je potřeba dosažená určitá úroveň vzdělání?

Odpovědi
Rokio

Ano, je potřeba maturita.

elkon

Podle zákona se dárcem může stát muž ve věku 18 – 40 let nejméně s maturitou. Dále musí mít negativní výsledky vyšetření krve a moči, a dobrou kvalitu spermií zjištěnou spermiogramem. Vše je samozřejmě anonymní. Pokud dárce splňuje první polovinu kritérií, vybere si, kterou spermobanku by rád „obdaroval“.