Rokio

Je podle vás špatné, že navštěvuji jeden konkrétní dětský web?

Je sice pravda, že jsem na té webové stránce poskytoval poradenství zdarma, i když na to nemám vzdělání, avšak mnoho let už to nedělám. Úmysl byl ale dobrý, a to nemůžete popřít.

Teď tam píšu články, účastním se soutěží, sbírám kačky (to je tamější měna), přispívám do nástěnek a do ledničky (to je hra) a občas tam čtu vtipy. Několik vtipů jsem tam také přidal.

Žádného vážného prohřešku jsem se tam nedopustil a nikdy jsem neobdržel ban (ani krátkodobý) za moje chování tam.

poznámka: A nejsem pedofil.

Nejlepší odpověď
elkon

Stalker, vejtaha, „ekonom“🙏, primitiv, somrák kauflandský, jak to jde hezky dohromady. Na jednu vypatlanou hlavu až dost.

Další odpovědi
Drap

Vyhodnoť si sám. Nás to nezajímá.