Rokio

Je plus, že nevybírám mince z košíků?

Zajímají mě pouze nákupní vozíky, automaty a chodník, pokud jde o sběr mincí.

Odpovědi
zjentek

Kdybys byl opravdu mazaný jaxe děláš, nabídneš zákazníkovi ať si nákup ve vozíku odveze až k vozu a ty že vozík uklidíš z5 kam patří a tím ušetříš jeho čas, pokud si tedy vloženou minci můžeš ponechat (při současných inflačních cenách ti rezignovaný nakupující mávne rukou už i nad pajdou ve vozíku, jen smutně pokrčí rameny a rychle odjede).

EKSOT123

Sice košíků s mincemi je minimum, ale možná je to kladná vlastnost.
V každém případě to nezapomeň zdůraznit v ŽIVOTOPISE, až se někde budeš ucházet o práci. Vlastně by bylo pěkné tam napsat všechny tvoje dobré snahy a předsevzetí a co se ti honí hlavou, tak jak to známe zde z tvých dotazů. A kdybys pak ten životopis uchazeče o práci navíc zveřejnil,…