dust8

Je oční sken pro vstup do budovy, místnosti bezpečnější jak sken otisku prstu?

Nejsem si tak jistý viz video: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=q7R_FF5O1d4

Odpovědi
Kelt

V jedné knize od Daniela Browna odehrávající se ve Vatikánu, je také vchod propustný jen pro oční sítnici daného člověka. Zločinec se tam dostane tak, že mu vyloupne bulvu. Podobné to bylo i jedné bondovce. Zda je to reálně uskutečnitelné je jiná věc. No a otisk palce nemusí pustit ani danou osobu, která se před okamžikem registrovala.