pája139

Je oblíbenější parkur nebo drezura

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
www

Parkur

Doplňuji:
U nás, ve Francii, v Americe nebo kde?
P.S: nesmyslná anketa ☹

Další odpovědi
anonym

Drezura

Anketa je chybně zadaná, postrádá „jinou možnost“ a vůbec…chybí také např.otazník a celkově je nesmyslná. Ptáš u koho je co oblíbenější nebo kde?
Pokud je zvoleno vhodné plemeno s předpoklady k určité disciplíně, tak si najde svoje diváky nebo soutěžící všechny disciplíny. Já osobně uznávám nejvíc militari, což je jak jistě víš soutěž ve všestrannosti.
http://www.ko­nicci.cz/clan­ky/vsestrannost-69/pravidla-soutezi-vsestrannosti-3638/
Líbí se mi souhra jezdce a koně, ochota koně ke spolupráci a obdivuji umění jezdce, který dokáže používat takřka neviditelné pomůcky k ovládání koně.
Naopak se mi nelíbí trend, kdy je kůň degradován pouze na jakési sportovní nářadí.

MonkeyKing

Parkur

Doplňuji:
Mám rád skákání po budovách :D :D :D

Elissss:)

Parkur

mojitek

a co takhle ani jeda z možností? Parkur nebo drezura je obyčejný týrání koní pro pobavení lidí-nic víc.Stejnětak jako cirkusy, korida,psí zápasy atd.Všechno tohle je pro koně a jiná cvičená zvířata naprosto nepřirozený.Divím se že to už dávno nezakázali.