Dzejkob

Je normální, aby se v Brně na pozici SKLADNÍK/ŘIDIČ hlásilo 350 uchazečů?

Asi tomu nějak nerozumím.

Nejlepší odpověď
venkovan

To není nic k nepochopení. Skončila škola, učiliště apo. a aobsolventi hledají práci + nezaměstnaní atd.
Mnozí z nich ale neví co to znamená skladník/řidič – často mají vidinu jen ježdění. Tedy zdánlivě méně namáhavé práce.

Další odpovědi
anonym

Normální sice ne, ale bohužel běžné.
Je léto, nejsou brigády, takže na trhu práce dochází ke kritickému převisu poptávky nad nabídkou.
Já tyto tendence registruji už od loňska a přestože se krizový stav pozvolna mátoří, firmy raději sahají do vlastních rezerv, nebo mobilizují bývalé zacvičené zaměstnance postihnuté počátečními krizovými redukcemi.
Doplňuji:
P.S. Poněkud mi uniká logika zařazení do podrubriky Inteligentní dům.

Hlada

Normální to není. Je to jen důkaz toho, že hospodářská krize je mnohem hlubší, než se veřejně prezentuje.

Drap

Nepřekvapuje mě to, situace taková je.A dá se předpokládat že se to v krátké době ani nezlepší.

anonym

Uz jsem to tu jednou psala. ☹
Vim , ze ve Francii , konktretne v Parizi cekaji TISICE vysokoskolaku , aby mohli uklizet okolo Eifelovky. Ne , ze by tedy konkretne o tu praci stali , posilaji zadosti i na jina " lepsi " mista … ale : Prace neni , oni maji deti , bydleni … a aby nezustali bezdomovci a nevzali jim deti do ustavu , tak zoufale hledaji " cokoliv ". Zadna prace sice pro me neni podradna , ale bylo by smutne , kdyby i u nas takhle " dopadli " jinak velmi vzdelani lide. -iv-