hanule10

je normální aby po stáhnutí z ulož to jsem neměla obraz?

stáhla jsem si pohádku a nemůžu se na ni podívat jen ji slyším

Nejlepší odpověď
beer

Je to možné z několika důvodů.
Kopie je poškozená, v jiném formátu než podporuje tvůj přehrávač, nebo byla špatně stažena ap.
Zkus ji stáhnout znovu, třeba i v jiném formátu, nebo ji zkus přehrát v jiném přehrávači (doporučuji VLC player zdarma a česky, také KMPlayer).

Další odpovědi
Bedy

Zřejmě Váš přehrávač nemá potřebné kodeky.
Proto si prosím stáhněte a nainstalujte CCCP (se Sovětským svazem to nemá nic společného) – ke stažení zde: http://www.cccp-project.net/dow­nload.php?type=cccp
Při instalaci odšrtněte instalaci Media Player Classic.
případně zkuste jiný přehrávač, ale zas je zbytečné do počítače instalovta desítky různých přehrávačů, když stačí jeden. Pak by pohádka měla jít i s obrazem.

Určitě se vyvarujte instalaci různých balíků kodeků jako je K-lite Codec Pack, Codec Pack All in One, apod.

cochee

Já si na rozdíl od Bedyho myslím, že je zbytečné tahat nějaké kodeky, když si můžu stáhnout přehrávač, který má vše v sobě. Já to dělám proto, že toho přehrávače často vychází update, nová verze, aby uměl všechno potřebné, co se ve světě médií odehrává, což ten zabudovaný do Windows určitě nedělá. Ale ono je to nakonec jedno, jestli jeden přehrávač, který musím vybavit kupou kodeků, protože bez nich umí jen málo, anebo dva přehrávače, z nichž druhý kodeky nepotřebuje a tím pádem první nepoužívám. Takže VLC nebo v mém případě KMPlayer (ještě existuje třetí, SMPlayer, ale ten neumí mmj přehrát audio CD neboli CD-DA).