jjj123456789

Je náhoda, že se tu dnes objevila spousta otázek ohledně srážky vlaku a chodce?

Nejlepší odpověď
zjentek

jasně, že není

Další odpovědi
anonym

Není to náhoda…
Mršina přitahuje supy, je to normální… Zatímco jindy by se tito tazatelé ptali na třeba filmy, na které se mají kouknout (protože vlastně ani neví, co chtějí), dneska mají v hlavě bulvárem ´nabušeno´ jiné téma…
___
Není potřeba se těmi dotazy zabývat.
😉

Drap

I na tomto je vidět, jak média ovlivňují spoustu lidí.

zzzzz

A je náhoda, že tu všechny jsou jenom ta Zjentkova zmizela? Já měla vsazeno na 13:-)))

ShadowCZ

Není, jelikož umřela Česká herečka I. Bartošová, za což pravděpodobně může bulvár a lid, jelikož ji k tomu donutil(Bulvár vlastně otravuje každého slavného člověka a to jen za výdělkem peněz a když někdo umře, tak je to takřka nezajímá)
Doplňuji:
http://zpravy­.idnes.cz/ive­ta-bartosova-spachala-sebevrazdu-dvg-/krimi.aspx?c=A140429­_124415_krimi_jav

Kelt

Náhoda to není, většina lidí neumí myslet, nevytvoří vlastní myšlenku, ale reagují na podnět jako Pavlovovi psi. Kam jsme jako lidstvo dospěli? Co dokáže bulvár udělat z lidmi?