jirkas

Je možnost dostat peníze z firmy, která je v likvidaci?

Koupili jsem v rámci kuponové privatizace cenné papíry nějakých společností. V roce 1998 jsme svěřili prodej těchto CP firmě, která s obnosem měla obchodovat na základě smlouvy O PODÍLU NA SDRUŽENÉM PORTFOLIU FIRMY… Dlouho se firma neozývala, nyní po dlouhé době jsem zjistil, že je firma v likvidaci – mám kolem sebe pár lidi, kteří tam mají také peníze, proto se jedná o dost peněz. Dá se něco dělat – nevím kam zavolat, koho oslovit atd.

Odpovědi
atriplex

Podle IČA firmy si vyhledejte výpis firmy. Bude tam uveden likvidátor. Na toho je třeba se obrátit se svými pohledávky. A spěchejte, aby likvidace nebyla ukončena dřív, než se likvidátorovi ozvete.

Zdroj: http://www.jus­tice.cz/xqw/xer­vlet/insl/index?sy­sinf.@typ=or&sy­sinf.@strana=se­archSubject