Je možné zjistit hodnotu člověka?

Existujeme v konzumní materiální kultuře a tak by se měla i zjistit hodnota člověka a potom by každý nosil na oblečení svítící elektronické označení jakou má zde hodnotu penězích, výhodné by to bylo při seznamování a při výběru zaměstnanců, hodnotu by určovala globální elektronika bez zásahu člověka, podle mnoha ukazatelů co by každý den hodnotu optimalizovali. Takto by se zde nemohl nikdo přetvařovat že je hodnotným člověkem.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano

Buď jako kilo vepřového nebo kilo hovězího.
Myslím si že ani ta globální elektronika není třeba. Stačí na to decimálka.

Další odpovědi
david22

Ano

Doplňuji:
Asi jo. Slyšel jsem, že každý člověk obsahuje i stopové prvky zlata či stříbra. Samozřejmě je lidská tkáň dále složena z vodíku, uhlíku, dusíku, trochu vápník, síra atd. Někde jsem ale čet, že pokud všechny prvky sečtem, dostaneme se na hodnotu max. 100 dolarů

Mapel

Jiná možnost

Doplňuji:
Pak by nebylo možné koho volit. Ta jejich hodnota by byla velice nízká.

vlk samotař

Jiná možnost

Doplňuji:
http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/102064470­92-lidske-organy-na-prodej/20938254326/ Klidně se můžeš rozprodat.

bolak

Ne

Někdo je hodnej a někdo není hodnej, ale jak to chceš měřit?

Kohut57

Ano

Označení, jako vše , by podléhalo protekci. Stačím na tuto indikaci sám ,případně s manželkou , když je to člověk neprůhledný na první dobrou. Ta se ještě nikdy v hodnocení člověka nespletla.