ae1234

Je možné vymazat svoje otázky?

Potřebovala bych vymazat všechny mé otázky
je to možné ?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, je to možné. Pokud požádáš admina a on ti vyhoví. Moc s tím ale nepočítej

Další odpovědi
ivzez

Můžeš napsat na info@odpovedi.cz a požádat o zrušení profilu.
Otázky tu sice zůstanou, ale budou položeny „Anonymem".

Další možnost je své otázky postupně nahlásit kvůli porušování
pravidel → vybrat poslední možnost a na e-mail smazání zdůvodnit.

A poslední možnost – podle mne s okamžitým účinkem – je požádat
některého zdejšího stříbrného nebo zlatého uživatele o skrytí otázky.
K tomu by bylo vhodné otevřít profil a zpřístupnit otázky.

Našla jsem tu tři tvé otázky. Jednu (antidepresiva) jsem nahlásila,
druhou „Kolik je metrů …“ nahlásil někdo jiný, zbývá už jen tato…
(Nebo jsem některou otázku přehlédla?)

ae1234

Děkuju, otázka se už nezobrazuje.