Klarisa

Je možné vyhrát ve sportce 1.pořadí na náhodný tip?

chci se vás zeptat,jestli někdo z vás vyhrál 1.2.nebo 3.pořadí ve sportce na náhodný tip?Já na náhodném tipování vyhrávám pouze 5.pořadí občas.Nevím jestli se toho mám držet nebo dávat svá čísla.

Nejlepší odpověď
knifl2

Je. Můj známý vyhrál 13 milionů

Další odpovědi
kenyrts

Možné to je,ale já to nebyl,ono je vlastně úplně jedno zda dáváte náhodný nebo svá čísla.
Trochu jinné by to bylo,kdyby jste dával nějaký drahý rozpis,třeba na 10 čísel,ta možnost by byla potom větší.Já osobně taky dávám náhodný tip,aspoň nemusím neustále vypňovat tiket a pamatování čísel je taky jen pro zlost.

iwetax

Já to dělám tak , že jednou dám náhodný typ a pak je opíšu a podam 3krát , pak zas náhodný. vsázím šťastných deset a nejvíc jsem vyhrála 60kč:-(. Ale alspoň mám nějakou motivaci.Co kdyby to vyšlo?