Black_Pearl

Je možné sledovat někoho přes webkameru na tabletu?

Doplňuji:
a jak poznám že mě nekdo sleduje? dá se to poznat?

Nejlepší odpověď
autacek

Ano, je to možné.

Další odpovědi
www

Je to možné.
Zamezit tomu lze jen antivirem a hloubkovou kontrolou systému (nečastěji), případně odstraněním všech nežádoucích programů, nainstalovaných např. omylem.

Bedy

Ano, možné to je. Zjistit se to mnohdy dá obtížně – pokud kamera má kontrolku (světýlko), tak když je zapnutá, tak ta kontrolka svítí. Ovšem řada tabletů to nemá a to je pak těžké zjistit.

Jestli ten tablet má operační systém Android, tak pro něj je dost virů a existují i takové, které se na toto sledování „specializují“. Platí to pro všechna zařízení s Androidem.