Je moderní průmysl základem fungující ekonomiky?

Vše se v konzumní civilizaci točí mnoho tisíciletí okolo fungující ekonomiky, bez peněz je život očistec.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Ametyst

Ne

Základem fungující ekonomiky je volný trh. Dotace někomu ano, někomu ne, přehnané regulace a vysoké zdanění, typické pro socialismus, jen ničí důvěru, a lidé se boji utrácet, když nevědí, co bude zítra. Vyrobit umí kdekdo, ale prodat je umění.

Michálek1245

Každá montovaná hala a podnikatelský koncept, který se v ní odehrává, je ve své podstatě příspěvek lokální i tuzemské ekonomice. Jenže co si budeme povídat, musí to být dělané s nějakou koncepcí a samozřejmě to taky není o tom, že si tady Albert postaví XYZ obchodní center a daně pak odvádí v Německu. Takhle bohužel ekonomika nefunguje.

elkon

Bingo, potrefená husa atd…

elkon

Vypadá to, že měl Jirka pravdu, Kouba se převtělil. Hloupé příspěvky budou pokračovat. Změna nicku nepomůže, hlava je stejná.

Moudrost a hloupost lidí je relativní záleží zde na to s čím se člověk porovnává!