Pixi

Je mi patnáct, můžu platit pošťačce za dobírku?

Ráda bych si objednávala nějaké věci z netu.. Tak mě zajímá, jestli už dobírku můžu platit, když mi bylo patnáct.. nebo jestli je to až od osmnácti? :)

Nejlepší odpověď
fablen

můžete platit – balík Vám bez problémů vydají

Další odpovědi
dědapetr

Můžete platit v klidu je to od 15let,informace je od pošťačky.

SajmonModer

Ano.

Hlada

Peníze příjme od vás s radostí každý. Hlavně, že je máte.

Michal Kole

No občanku máš a pokud to nebude nějaká vysoká suma tak by to nemusel být problém.

Džuls

Určite áno. Ak máš občiansky, tak by to nemal byť problém, pretože ním sa identifikuješ na pošte. Príjemné nakupovanie 🙂

venkovan

Copak pošťačce, ale jestli o nákupech mají vědět rodiče a na nákupy jsou oficiální finance – to je podstatné

ivuskach

Rozhodně můžeš!