Denasha

Je Ebay.com bezpečný??

Ahoj :) Našla jsem boží věcičky na Ebay.com, ale nevím jestli jim můžu věřit, protože je to tam opravdu levné a dovážejí předměty z různých zemí. Ale strašně mě to láká :D … Máte nějaké zkušenosti s objednáváním na této stránce?

Nejlepší odpověď
LucinkaLLL

Je bezpečné ;) Mám dobré zkušenosti :)

Další odpovědi
anonym

U nás jsou ty stejné věci dražší protože to lidi z česka koupí za levno v zahraničí a pak to prodávají tady s velkou přirážkou.

marci1

Předchozí dotazy a odpovědi : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=ebay