zjentek

Je dobré v mrazech pravidelně doplňovat ptákům pítko?

Minerz, těch otázek tady máš tolik možná proto, že přehlíd´s slovo PRAVIDELNĚ.
To jakože seš celý den doma a můžeš si venku hrát s vodou v ještě kapalný formě.
Sakra, tady to ztrácí úroveň.

Odpovědi
anonym

Jak zabráníš tomu, aby neměli místo vody led? Možná některé druhý ptáků se adaptovali i na pití nemrznoucí směsy pokud je krize? Jak se dá doplňit pítko, když by bylo zamrzlé? Jsou dnes už moderní krmítka pro ptáky, které mají vyhřívané prostory kde by nezmrzlo pítko? Sakra – proč tu mám více otázek jak odpovědí? ;)