Avatar uživatele
marci1

Je Claude2 lepší než ChatGPT a Bard?

😄

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dust8, Filip84 před 280 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Filip84

Odpoveď byla označena jako užitečná

Víš, jak s umělou inteligencí jednám já, pokud musím? Setkávám se s ní, když volám na mobilního operátora, nebo distributorovi elektřiny.

Ta umělá inteligence začne něco pindat, jako že se pokusí, kecy v kleci, kdesi cosi. Mne to nezajímá, já se s Maschine bavit nebudu. Já řeknu: „Jdi do řiti, nebudu s tebou mluvit. Spoj mi operátora, živého.“ Ona zopakuje, že by se pokusila. A já: „Jdi do řiti, nezajímáš mne. Spoj operátora, živého, hned!“ Znova něco zopakuje, a já: „Spoj operátora, živého, okamžitě!“ Nejpozději na potřetí ho spojí.

Je to úplně stejný princip, jako s pindoši a stěžovateli: v autobuse, v obchodě, v hospodě: „Prokažte mi svůj věk, prosím!“ – „A to jako nevidíte, že mi dávno pět a šedesát je?“ – „Prokažte mi svůj věk, prosím, mám v popisu práce to zkontrolovat. Děkuji za pochopení!“ 🤷🏽‍♀️ „Proč nedošly melouny?“ – „Omlouvám se, melounů došlo málo, jsou vyprodány.“ – „Ale proč jich došlo málo, to jako nevíte, že lidi budou chtít v létě melouny?“ – „Omlouvám se velice, melounů došlo málo, jsou vyprodány. Mohu ještě něčím posloužit?“ – „Ale proč nedošly?“ – „Lituji, tyto informace nemám v popisu práce poskytovat. Obraťte se, prosím, na bezplatnou linku. Děkuju za pochopení!

Prostě s debilem, jako s debilem. A jestli je to živý debil, umělá inteligence ta, nebo ona: je to debil! 🤷🏽‍♀️

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Jako AI, je těžké subjektivně hodnotit, která je „lepší“. Claude2, ChatGPT a Bard mají různé silné stránky a jsou optimalizovány pro různé účely. Všechny tři mohou být skvělé nástroje pro různé úkoly. Nejlepší možnost se může lišit v závislosti na konkrétních potřebách a preferencích uživatele.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek