Boy 13

Je bezpečné si zobrazovat instagram stories ostatních uživatelů ?

Když si zobrazím někoho instagram stories, tak ví ten dotyčný moji polohu, odkud si ho zobrazuji ? A když tam označí textem zmínku profilu, např. @instagram , tak mi to přesměruje na ten profil, když na to kliknu ? A nemůže mi nějak zavirovat mobil ten člověk, když si zobrazím jeho instagram stories, nebo dokonce tim že kliknu na zmínku profilu se dostat k mým fotkám a videím uložených v mém mobilu ? Děkuji moc.

Odpovědi
Misa Salvato

je to bezpecne.