RockGirl

Je ASK 100% anonymní?

Prosím vás, je ASK opravdu anonymni? neda se třeba nějak poznat, kdo co napsal? predem dekuji za odpoved :)
Doplňuji:

  • na facebooku myslím :)

Nejlepší odpověď
Hamon

Chtěl jsem napsat, že stoprocentně anonymní není nic. Po doplnění dodávám, že anonymita na facebooku je nejlepší dnešní vtip.

Další odpovědi
anonym

Anonymita na netu – pro běžné uživatele, NEEXISTUJE – každý je dohledatelný – takže pokud pomýšlíš na páchání nějaké trestné činnosti a domníváš se, že budeš ´v bezpečí´, rychle na to zapomeň.
Na druhou stranu – opět běžným návštěvníkům, nebývá zvykem informace sdělovat – takže ty je neuvidíš.

kapka

Ask přece není na facebooku, tam maximálně sdílíš odkazy na otázky. Otázky můžeš dávat neanonymně nebo anonymně, kdy tázaný neví, kdo mu otázku položil. Veřejně se zobrazují jen zodpovězené otázky. Když dotazovaný nechce na otázku odpovědět, vlastně se ani nikdo nedozví, že ji dostal.
Jestli se dá nějak dohledat hater, který tam třeba někoho anonymně spamuje, to nevím, ale prý ano. Ale nebude to asi tak jednoduchý. Nejlepší je na haty neodpovídat. Jenže ona je to vlastně taková zábava odpovídat na haty, takže na ně většina dětí odpovídá a ještě si na tom budují popularitu.
Ask není podle mě úplně špatná myšlenka, ale to co se tam často děje, za to si můžou ty děcka sami. Někdy je to celkem hnus. Kolikrát si říkám, jestli vůbec rodiče vědí, co tam jejich děti vyvádí…

arygnoc

určite nie.
na internete je každý adresný.
no, dá sa to kadejako presmerovať, ale to bežný užívateľ proste nepotrebuje.
pokiaľ to nepotrebuje, ehm.

anonymita na internete neexistuje.
a v podstate dnes ani v živote, len porozmýšľajte – máte telefón, rodné číslo, bankový účet, poistenie, vysvedčenia, kadejaké preukazy (i do knižnice), … to všetko sú registrované veci, nehovorím o vernostných kartách v tescu, bille a pod.

ste dobre sledovaný, prečítaný, stopovaný, špehovaný … veľký brat vie všetko.

anonymita proste neexistuje (u bežne žijúceho človeka, vynechajme extrémy).

RockGirl

děkuji za odpovědi, ne o trestnou činnost se vážně nejedná… spis mě to zajímá, když se tam tak každý ptá i dost na osobni veci…