cecilie

Jdou vymazat…

na odpovědich:Moje otazky?

Nejlepší odpověď
annas

Požádejte o zrušení administrátory. Rozhodnutí záleží na nich.
Zašlete mail na adresu: info@odpovedi.cz. Uveďte přesné názvy toho, co chcete vymazat.

Další odpovědi
anonym

samozřejmně,že to jde,jenom vás každá smazaná otázka bude stát –1 bod,ale o to vám určitě nejde,můj dojem je ,že máte asi problém se synem a odpovědí na vaší otázku,týkající se právě jeho.

standa

Bade,
otázka zněla JAK lze smazat svoje otázky.
Díky za případný návod, já jsem na to zatím nepřišel 🙂