Pokročilý

Jde změnit IP ve hře ?

Dobrý den dneska jsem ve hře Nostale dostal od admina upozornění že jestli budu dělat nějaké problémy tak že mi udělí IP ban avšak mě by zajímalo zda jde nějak v té hře změnit IP (rád myslím na zadní vrátka) protože se poměrně moc bojím že mě doopravdy zablokuje ale s jinou IP by na mě nepřišel ip mám vlastní (ted nevím jak se nazývá ale každý má svojí vlastní od poskytovatele) předem děkuji za případnou pomoc a přeji dobrou noc :)
Doplňuji:
Banáne...ale v té hře to nejde poznat :) CN je něco jiného jak Nostale a krom toho já cheatuju to neříkám že ne ale nikdo na mě nepříjde bylo by to na dlouhé psaní ale zkrátka řečeno=NEPŘÍJDOU NA TO :)

Odpovědi:

Jestli ti admin chce bloknout IP, tak má asi důvod. Jinak vyzkoušej program SUPER HIDE IP, ale pochybuju o funkčnosti onlinovek. Pc se tváří jako připojeno z. Veřejné ip. Vše je ale neúměrně zpomaleno. Vlastní zkušenost.

Zlatý

Dodržuj pravidla a bude.
Jinak se připoj přes proxy (ale rychlost není závratná) - http://freeproxylists.net
Stačí si nastavit připojení ve hře (nebo pokud používá nastavení Internet Exploreru, tak skočit do Start-Ovládací panely-Možnosti internetu-Připojení-Nastavení sítě LAN.

Bronzový

jo jo ja takhle jednou ze srandy cheatoval v CS 1.6 a dostal jsem ban na acount (steam) :D
Takže radši dodržuj pravidla, které si stanoví serwer
Doplňuji:
tak si vygoogluj http://www.google.cz/…

Ale stejně je to nuda - já hrál CS 1.6 dobře i bez toho :D - sosnul jsem si to jen kvůli tomu že jsem se tam s cheaterama setkával pořád a naštvalo mě to....
Ten BAN jsem pak dostal když už jsem ty cheaty ani nepoužíval - měl jsem aimbot a wallhacker v jednom a spouštělo se to před zapnutím hry a jelo to na liště, a zapínalo s vypínalo se to klávesou třeba + (měl jsem to zaplé - a nechtělo se mi vyjíždět ze hry na vypnutí) - tak jsem to vždy vypnul a hrál a zrovna jsem dával :D
ale ono se mi to na začátku každého kola zaplo tak jsem to hned vypnul - a admin to asi viděl v konzoli - teď mám Counterstrike source a už nečítuju :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.