Jde zachranit vajicko od sladkovodni krevety???

Dobry vecer, dnes jsem chtela prelovit krevetu red crystal do akvaria ke crystalkam, pac se nam zacali krizit a tak je davame od sebe (ruzne druhy). No jenze ona je ,,tehotna''. Kdyz jsem ji lovila, vsimla jsem si, ze z ni neco vypadlo. Bylo to vajicko. Je ve velmi pokrocilam stadiu, dala jsem ho pod mikroskop a uz je videt hlavicka, oci, trochu pigment, atd.. proste uz vypada jako mini krevetka. A dycha, asi, ve vajicku se neco hybalo, mysli, ze jsou to zabry… je to takovy bublinkaty a nafukuje se to. Lze toto vajicko nejak zachranit? Treba dat do nejake nadoby a hooodne vzduchovat? No co vlastne dela,, mama " kreveta??? Mockrat dekuji… krevetku jsem nakonec radeji nechala. Je mi to lito, ale bohuzel stalo se. V krevetce uz vajicka moc videt nejsou. Nejsou zelene, ale spise pruhledne.. :)

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus se zeptat tady: http://www.ifau­na.cz/akvaris­tika/nemodforum/r/de­tail/61701/slad­kovodni-krevetky-tercovci