Cenobita

Jde vám o získání vysokého počtu bodů na serveru Odpovedi.cz ?

Nejlepší odpověď
led

Jiná

„Přirozeně, vždyť co si to ta uživatelka annas s nejvyšším počtem dovoluje! Má více bodů než já, to je hrozné … Jak k tomu přijdeme my, co jsme se sotva dostali přes první kroky na stránce.
Poraďte mi, jak se mám dostat na 1.místo? Proč mi nepalčekujete mé příspěvky?“

Myslíte, že se někdo takhle přizná?
Pochybuji …

Další odpovědi
Nuk nuk

Ne, o body mi nejde, nehoním se za body.

Mám sice bronzovou, ale už asi pět let :)

Lamalam

Ano, jde mi jen o hodně získaných bodů.

Na rozdíl od ušlechtilé většiny se to nebojím přiznat.

Talina

Ne, o body mi nejde, nehoním se za body.

Ne, o body mi nejde, nehoním se za body.
Totéž co Nuk nuk!

Kepler

Jiná

Body potěší jako uznání za dobrou odpověď, ale mým prvořadým cílem nejsou. To bych se snažil víc.

carlosbomber

Ne, o body mi nejde, nehoním se za body.

Pixma

Jiná

Jsou tady lidé, kteří jdou za body a neříkejte, že to není pravda. Mohl bych jmenovat, ale není to v mé nátuře.

led, u zmiňované annas bych pochyboval, že body má právem. Když se kouknu na její palcovače, jsou to jední i ti samí a nevšiml jsem si, že by dostala nominaci od uživatele z nizších postů a také jsem si všiml něco ve spojitosti s …

briketka10

Jiná

Jsou tu jiní, kteří se honí za body, ale já to určitě nejsem.
Nepokládám otázky za každou cenu, jako ostatní uživatelé.
Ani moc neodpovídám, protože není na co.

anonym

Ne, o body mi nejde, nehoním se za body.

Kdyby mi šlo o body, psal bych úplně jiné otázky a odpovědi…

bububabu

Ne, o body mi nejde, nehoním se za body.

led

K 1.časti (paródie na hamižného užívateľa) mojej odpovede. Meno uživateľky annas je len ilustratívne, tak ako v športe, kde stymulom športovcov je prekonať toho na čele tabuľky. Kdo chce pochopí, kdo nechce nemá zmysel niečo vysvetľovať.