Kim12345

Jde poznat, že jsem se přihlašoval na Facebooku?

Lze se nějak dopátrat toho, že jsem příhlásil na Facebook, a vidět jméno mého profilu?

Odpovědi
Quimby

Co? Snad není tak těžký si po sobě tu otázku alespoň jednou přečíst a opravit překlepy…

Kde by to někdo měl vidět? Na nějakým veřejným PC? Je to možné, FB určitě zanechá nějakou stopu v cache a možná i v cookies. Každopádně nezanechá tam žádná hesla pokud si neklikl na zapamatování/stálý přihlášení.
Jméno profilu asi přímo nezanechá, ale zanechá stránky, na které se nepřihlášený uživatel nedostane.