Avatar uživatele
Syd

Jde normálně přepnout google do jinýho jazyka?

Vpravo v tom zubatým kolečku „nastavení“ ta možnost neni, jedno zda jsem přihlášená, nebo odhlášená, nebo je tak důkladně schovaná, že je neobjevitelná. Triky jako narvat před „google.com“ „en.“ nebo za to dát „/en“ taky nefungujou. Když jsem chtěla google v angličtině, podařilo se mi to až po tom, co když mi to po zadání google.de nabídlo pod vyhledáváním link „Google.de je v jazycích: němčina“, musela jsem zkoušet koncovky pro anglicky mluvící země, až nakonec mi to konečně na google.in nabídlo angličinu. Když už to konečně mam, tak to ale zase nechce přijmout jako mojí polohu nic mimo Indii!

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Bublinnka, Damiana před 4298 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Funna

sice úplně nechápu, co přesně chceš, aby se ti zobrazovalo v angličtine, ale pokud do českého googlu napíšeš google.uk…může si pak vyhledávač přepnout do angličtiny…nebo zaddat jinou doménu a pak jsi v tom jazyce
seznam evropských domén viz link
http://publica­tions.europa.e­u/code/cs/cs-370100.htm

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
LůcaDůcaPůca

já si dávám google do angličtiny: jdu na google.cz, sjedu na stránce co nejvíc dolů, dám v pravém rohu dole Google.com in English
zkus to třeba to pak pude

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Syd

Funna: s .uk to nefunguje, nicméně už jsem přišla na to, že bych to mohla dělat např. s .in nebo .ca, ale mě zajímalo, jestli to jde nějak „normálně“ nastavit, abych nemusela příště zadávat .ca, ale jenom normálně .com a prostě by si to pamatovalo, když jsem přihlášená

před 4298 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Syd

LůcaDůcaPůca: Ne, nejde. Když najedu na google.cz, opravdu je tam vpravo dole možnost „Google.com in English“. Když na to klinu, pošle mě to na google.com v češtině.

před 4298 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek