anonym.ek

jde nebo nejde po něm?

Ahoj,
líbí se mi jedna holka…
bojím se,že po ní jde kámoš… Ten kámoš se mi snažil radit jak s ní a pomáhal mi, a ještě radí,ale tráví s ní moooc času…chodí s ní na oběd…doprovází jí domů…byli i domluveni že spolu a ještě s někým půjdou do bazenu…a píšou si spolu téměř pokaždý na fb co se zastihnou…
Já si s ní taky píšu na fb… mám s ní 1800+ zpráv… ale ona toho o sobě moc neřekne tak nevim jak se s ní bavit.....v realu to dje ale po fb vubec…nudím jí furt tématy : škola,taneční a Himym(její nejoblíbenější seriál).......dnes jsem jí napsal a ona na to hned odešla…to samý se mi stalo min. týden a před 2 týdny 2 krát v jeden den.....jj já vím že jsem to na tom fb posral…
Ale v sobotu jsem s ní byl sám na diskobruslení­..zaplatil jí vstup i čaj… přišli jsme sice o půl hodiny dýl a o půl hodiny dřív odešli ale i tak si myslím že to bylo skvělý …(byla jí zima a nemusí moc bruslení.....)
potřebuju poradit......
Doplňuji:
bavím se s ní i v realu…tady nejde o fb…bavím se s ní i vrealu ale bojím se spíš toho že by ten kámoš mohl mě jí přebrat…

Odpovědi
Reezo

Řiď se hlavně podle sebe. Kamarádovu radu, bych vyslechl, ale vždy bych se rozhodnul podle sebe. Osobně mám špatnou zkušenost, ze svého mládí kdy jsem potřeboval také poradit. No a k mé smůle byl zrovna u ní a báječně se museli bavit na můj účet, když jsem se jí snažil sbalit a mezitím tam byl on 🙂 Koneckonců se můžeš kamaráda zeptat, jaké má úmysli. Otázka je jestli ti řekne pravdu, protože dost kluků je schopno jít přes mrtvoly, když je ve hře hezká holka… 🙂

KamaradkaEL

Hlavně řekni kámošovi, ať ti s ní „neradí“ 😁 myslím, že to zvládneš sám a nebudeš muset mít obavy, že ti ji přebere 🙂

Hamon

Trochu nechápu, proč s ní chceš „randit“ na facebooku. Píšeš, že v reálu je to fajn, na facebooku ne. Asi jsem moc starý, ale raději bych byl si se slečnou vyměnil jedno slovíčko ve skutečnosti než tisíc virtuálně.
Doplňuji:
Když budeš jen sedět a dumat, jestli ti ji někdo nepřebere, pak ti ji určitě nekdo přebere. Vykašli se na to, jak reaguje na facebooku, a soustřeď se na skutečnost. Jen tak máš šanci, že ti ji nepřebere. A kdzž jo, tak co? Svět se neyboří. Chvilku je budeš nesnášet, pak si nadávat… a až za dvacet let uvidíš, jak je po třech dětech strhaná a fyzicky změněná a on pod pantoflem, tak mu budeš ještě děkovat.