bolak

Jde naprogramovat skript, kterej by ukazoval která otázka kdy byla smazaná?

Na nějakým podobným principu jako se odebírají nové zprávy na email, přes to RSS nebo jak to funguje..

Odpovědi
huxa

určitě ano, nicméně obávám se, že majitel odpovědí by to sem nehodil, takže bys musel být stále online. Minimálně co vím by to mělo jít na první stránku otázek, skript by je co minutu kontroloval a zapisoval někam do databáze a jakmile by ji neobjevil, dopsal by k ní datum

bolak

huxa: přesně to mám namysli, třeba RedC22 mi předevčírem vytvořil dávkovej soubor, kterej umí ukládat automaticky každou minutu obsah stránky, tak jestli by to nešlo udělat na podobným principu, že by to vždycky sejmulo obsah hlavní stránky, pak by to načetlo obsah uvnitř otázek a kdyby ta otázka zmizla, tak by jí to uložilo do dalšího souboru (smazanaotazka1­.txt) a vpřípadě že by obsahy v rozmezí dvou minut byly totožné, tak by se to automaticky resetovalo a jelo by to zase odznova

bolak

třeba před třema dněma zničehonic zmizla otázka, jestli může štěňátko brečet, když mu vyleze pindík a poradna tím o hodně přišla…

annas

Také jsem zjistila, že někdo uklízel. Nejen u štěňátka. 🙂