bolak

Jde najít web podle ikony kterou uvidím u někoho v liště záložek?

Přes google-obrázky to nejde.

Odpovědi
Gifos

Pokut by jsi mel tu ikonku na pc, tak mozna, ale nini lepsi se radsi podivet vedle te ikonky, co je tam napsano?

Rohlik

Plno stránek používá ikonky univerzální, takže ikonkou nelze rozlišit konkretní weby.

bolak

Rohlik: O to nejde že je uvnerzální, pokud by jich google našel třeba deset, tak to by taky nevadilo, jenže on nenajde ani jednu, i když zadám konkrétní rozměry.

bolak

Gifos: viz zadání otázky „kterou uvidím u někoho v liště“

jde mi o zjištění webu kam dotyčný chodí, pouze podle ikony kterou ze screenu obrazovky kterou mi poslal, v případě že se ho na to nemůžu/nechci zep­tat

anonym

vedle ikony je vždy nějaký popis, zkus jej použít ve vyhledávači

bolak

Není tam popis. Kdyby to bylo tak jednoduchý, tak se neptám česlo :)