Travis

Jakými způsoby lze dostat video z videokazety do PC? Díky!

Nejlepší odpověď
anonym

Jedině propojit videorekordér s PC (přes TV kartu).

Další odpovědi
Michal Kole

Přes „grabovač“. Dá se sehnat i za 500 i v normálních obchodech s PC doplňky nebo v hypermarketu.

Vypadá to jako flashka co se zasune do PC má to několik kabelů (S-video, L+R audio cich). Ty se zasunou do videa, do kterého dáš kazetu.

Pokud video nemá výstupy S-video tak se dá vytáhnout ze SCART redukce za 100 Kč.

Program do PC se dá použít Windows Live Movie Maker, pokud máš legální Windows.

Ovládače ke „gabovači“ budou přiloženy, pak by jej měl WLMM jej vidět

Hledej v e-shopech v sekcích Střih videa, Televizní karty

dudu

Nahrávky z videokazet úspěšně digitalizuji před Tv-tuner, ovšem analogový i digitální. Toto udělátko využívám také na chalupě – připojím je na televizní anténu a z noťase mám druhou televizi. Signál z Kojálu pak přijímám dokonce v HD kvalitě.