Avatar uživatele
iceT

Jaký program či aplikaci zvolit?

Stáhla jsem si celou sérii knih ve formátu pdf nebo txt, jenže dvě knihy ze série jsou ve formátu mobi. Ať hledám jak hledám, nedaří se mi. Soubory mám v pc, ale číst chci na tabletu, ovšem soubory mobi na tabletu číst nejdou. Jaký program či aplikaci zvolit pro převod do pdf nebo txt?
Na pc už mám MobiFileReader, ale to je jen na čtení na pc, to se mi nechce.Na Otevři.to je možnost konvertu,ale to mi nejde, poradíte něco jiného, jak tyto soubory převést do potřebného formátu, aby se daly číst na tabletu? Děkuji za případné rady.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: iceT

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, briketka10, gecco před 3085 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Nemám vyzkoušeno – ale kukni na
http://android­market.cz/apli­kace/cteme-s-androidem-prehled-cteck-knih/
http://www.mo­bilmania.cz/clan­ky/nejlepsi-aplikace-pro-cteni-knih-v-mobilu/sc-3-a-1327660/defau­lt.aspx
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chachar1922

Já s mobi nedělala, ale na googlu jsou convetery. Když si napíšeš „mobi to pdf“. Nevím zda jsi to zkoušela. Já to tak zkoušela pdf do word a fungovalo mi to, mělo by to být to samé.

Ted ctu ze na otevri ti to neslo. Ja to delala i na nejakych cizich strankach. Vyzkousej co se da, neco musi fungovat. Jednou jsem si myslela ze mi to taky nefunguje a ono se to samo stahlo do stazenych souboru a vsimla jsem si toho az potom.

Upravil/a: chachar1922

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
postcd

Asi máte na tabletu Android operační systém, tak si na google play vyhledejte: Cool reader

mám ho a mobi podporuje, je to dobrá čtečka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Mnou odzkoušená aplikace Aldiko book reader. Je ve verzích pro mobily i PC. Konvertuje, umí vytvořit knihovnu, index. Umí víc formátů. Je zdarma www.aldiko.com

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
iceT

Děcka, díky všem, už můžu číst na tabletu 🙂:-):-)

před 3085 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉
Paráda – já si knížky konvertuju do .pdf – to přečtu všude…
😉

před 3085 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

iceT

A jaká odpověď Ti nejvíc pomohla?
Byla to ta od ptáče viď?

před 3085 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek