iceT

Jaký program či aplikaci zvolit?

Stáhla jsem si celou sérii knih ve formátu pdf nebo txt, jenže dvě knihy ze série jsou ve formátu mobi. Ať hledám jak hledám, nedaří se mi. Soubory mám v pc, ale číst chci na tabletu, ovšem soubory mobi na tabletu číst nejdou. Jaký program či aplikaci zvolit pro převod do pdf nebo txt?
Na pc už mám MobiFileReader, ale to je jen na čtení na pc, to se mi nechce.Na Otevři.to je možnost konvertu,ale to mi nejde, poradíte něco jiného, jak tyto soubory převést do potřebného formátu, aby se daly číst na tabletu? Děkuji za případné rady.

Nejlepší odpověď
gecco

Nemám vyzkoušeno – ale kukni na
http://android­market.cz/apli­kace/cteme-s-androidem-prehled-cteck-knih/
http://www.mo­bilmania.cz/clan­ky/nejlepsi-aplikace-pro-cteni-knih-v-mobilu/sc-3-a-1327660/defau­lt.aspx
😉

Další odpovědi
chachar1922

Já s mobi nedělala, ale na googlu jsou convetery. Když si napíšeš „mobi to pdf“. Nevím zda jsi to zkoušela. Já to tak zkoušela pdf do word a fungovalo mi to, mělo by to být to samé.

Ted ctu ze na otevri ti to neslo. Ja to delala i na nejakych cizich strankach. Vyzkousej co se da, neco musi fungovat. Jednou jsem si myslela ze mi to taky nefunguje a ono se to samo stahlo do stazenych souboru a vsimla jsem si toho az potom.

postcd

Asi máte na tabletu Android operační systém, tak si na google play vyhledejte: Cool reader

mám ho a mobi podporuje, je to dobrá čtečka

ptáč

Mnou odzkoušená aplikace Aldiko book reader. Je ve verzích pro mobily i PC. Konvertuje, umí vytvořit knihovnu, index. Umí víc formátů. Je zdarma www.aldiko.com

iceT

Děcka, díky všem, už můžu číst na tabletu 🙂:-):-)

gecco

😉
Paráda – já si knížky konvertuju do .pdf – to přečtu všude…
😉

briketka10

iceT

A jaká odpověď Ti nejvíc pomohla?
Byla to ta od ptáče viď?