Deara

Jaky notebook? Je Intel Pentium N3540 vážne tak strašný?

Hladám nějaký levný notebook, ale většina má procesor Intel pentium N o ktrerém jsem se dočetla,že je to úplnej děs. Nebo neco podobnýho odvodeneho od Atomu. Tak jsem chtela vedet na co vlasne takový procesor stačí a na co už ne. Zvládne to staré hry ( jako 10 a více let)
Pak je tu ještě otázka na grafickou kartu NVIDIA GeForce GT 820M alebo Intel HD Graphics?
Našla jsem totiž jeden notebook s HDD+SDD 500+8 ale má vůbec hybrit zmysl k takovému procesoru a co udělá procesor s grafikou
Protože se do toho zas tak moc nevyznám a teď v tom mám trochu zmatek. videla jsem hromadu tabulek, ale to mi skoro nic neřeklo
za odpovedi díky.

Odpovědi
cochee

Jo, Pentium N jsou odpad, ale 10 let staré hry ti to utáhne i s tou integrovanou grafikou. Pokud to ovšem byla otázka, protože za ní není otazník. Low-endové notebooky jsou na běžnou kancl práci, dnes většinou i přehrají bez sekání HD video, relativně v pohodě bývá i brousení internetu, i když tam se hodí, má-li noťas více RAM. Ale třeba na zpracování videa bych se poohlédl po něčem silnějším/dražším.