Jaký máte názor na tento web?

zde je: http://www.flo­ra.cz/edenicek/e­den_kalk.php

Nejlepší odpověď
www

O floru se sice zajímám, tento web mne ale žene někam jinam. Pokud budu znát tvoje zájmy, rád poradím 🙂

Další odpovědi
RQLM

přijde mi to nezajímavý a málo přehledný. chybí mi tam nějaký kontrast, barevně se mi to všechno slévá. tak nějak bez nápadu, inovace.

suaeda

Reklamu sice moc nemusím, ale web je zajímavě řešen. Mám rád pod hlavním textem bílé pozadí bez nějakých parádiček (blbě se to potom čte). Jediné co by nebylo špatné trochu naopak barevně zvýraznit banery a nabídky v menu. Ty jsou naopak málo barevné.