Avatar uživatele
louhra

Jaký máte názor na reklamu firmy Moutfield?

Chtěl jsem si koupit benzínovou sekačku.Po mnohokrát shlédnuté reklamě v různých médiích,jsem se rozhodl pro firmu Mountfield.V re­klamách je zaručena sedmiletá záruka,plus každoroční servis.Pomíjím dárek ke každému zakoupenému výrobku.Záruka sice platí,ale servis si každý musí platit.Zrovna tak dárek je pouze při nákupu nad 10 OOO Kč.Mnou zvolená sekačka měla cenu 5 880 Kč.Upozor­ňuji,že byla bez pojezdu.Nakonec jsem sekačku koupil u jiné firmy,se stejnými parametry a navíc s pojezdem a o 200 Kč méně.Mám pocit,že reklama Mountfieldu je klamavá.Nelíbilo se mě ani chování obsluhy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, BENYTA před 5067 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Mountfieldu se vyhýbám na sto honů. Nehodlám platit jejich přiblblé reklamní kampaně.
Sekačka s pojezdem která u Mountfielda stojí 12 000 a více se dá koupit jinde za 6000 Kč. Souhlasím s vámi ve všem.
Kolik myslíte, že stojí ty jejich celostránkové reklamy v tisku?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

No já bych teda od žádné reklamy nic jiného nečekal.

Nemůžete přece čekat, že dostanete dárek v hodnotě 5000 k něčemu, co stojí skoro stejně…

Jak je to s tím servisem, to nevím. Ale je-li zboží v záruce (po dobu těch 8 let), tak snad servis neplatíte?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Reklamu dost těžce snáším, a to je Velmi diplomaticky řečeno.Připadá mi,většinou,že cílová skupina je tlupa nesvéprávných idiotů.
Co ovšem stojí za povšimnutí, je fakt,totiž – vyplácí se.Jinak by se nedělala.
Mountfield není vyjímka,možná jsou víc nenasytnější a prohnanější.Klamavá reklama?
Jen přesně po tu mez,tak,aby to nebylo žalovatelné. Ti ovládají své řemeslo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Můj tchán má od nich bazén,sekačku,a pilu moc si Mountfield vychvaluje jak je to výborný obchod osobně si myslím,že se vše dá sehnat levněji i jinde.Ted jsme si kupovaly pískovou filtraci můj jí chtěl koupit v Moutfieldu, že je na ní 7 let záruka já mu řekla že ne že je to tam drahé že to můžu mít jinde za levněji a tak na mě nakonec dál a kupovala se za 3000 kč v BRNĚ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

I když chápu herce BK,za ty peníze proč ne,vždy mám na mysli jedno…
To,co potřebuje reklamu v TV,nebrat,vždy mi přijde na mysl,koli stála,a o kolik v tom případě víc zaplatím…
Máme dvě sekačky, a pořád, i po několika letech „drží“…
TV reklama ve mě vzbuzuje nedůvěru…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Reklama je jedna věc a text v podmínkách je druhá věc. To samé je u různých zájezdů s obědem. Někde má každý účastník oběd, někde je možnost oběda. Že je možnost neznamená ještě, že ho zaplatí.
Co se týče servisu, pokud se jedná o záruční opravu-upozorňuji na slovo opravu, tak ta je po dobu záruky zdarma. Servis není záruční opravou a to si každý platí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dr. Vševěd

Skoro všechny reklamy jsou stejné. Já osobně už žádné reklamě, která něco slibuje, nevěřím. Na druhou stranu je dobře udělaná, protože jste tam šel a tu sekačku si koupil, i když jste zjistil, že ta reklama lže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
WC kachna

Co takhle zkusit Armádu spásy ? Tam se snad ujmou i takového nešťastníka…

před 4806 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
louhra

Pro Dr.Vševěd.Sekačku jsem si koupil jinde.3patně pochopená otázka.

před 5063 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování