BlockeZ

Jaký máte názor na Izrael?

Odpovědi
Emefej

Líbilo se mi tam.

ElonMusk

Mám v plánu návštěvu, jsou tam (respektive před koronou) tradičně levné letenky. Podle mě zajímavá země se spoustou schopných lidí.

elkon

Žádný, nezajímá mě.

Hufnágl

Pozitivní.

Kepler

Mají to tam hodně těžké, kolem sebe samý Arab. Jsou ale hodně stateční a zatím všechno alespoň vojensky zvládli, i když Rusové ty arabská hovada podporují, jak jen mohou. Na své území a Jeruzalém mají právo, protože v té době ještě neexistovalo křesťanství a tím méně i ta pochybná víra k Alláhovi.