kilimany

Jaký má dosah wifi modem Zykel 150 Mbps od T.Mobile

Bydlím v domě kde je vnitroblok asi 50×40 metrů.

Nejlepší odpověď
www

Vyhledej ten svůj přesně podle výr. označení ve zdroji, případně kontaktuj operátora.
Dosah se může totiž typ od typu hodně lišit:
Doplňuji:
Měl jsem v ruce i modem, který nepokryl ani velký byt a tuším, že byl rovněž od nějakého operátora za pusu ☹

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&q=Z­yxel+150Mbps+­dosah+m&spell=1&re­dir_esc=&

Další odpovědi
autacek

Maximální výkon/dosah má stejný jako všechny wifimodemy ostatní.

nonnel

Záleží na tom, jak je tlustá zeď baráku a domu a z čeho je. Já mám také ZyXEL a ve starém rodinném baráku jsou zdě asi 30 a venkovní asi 40 cm. Na jedné straně domu je dosah zhruba 30 m a na druhé sotva 20. Tam je ale zeď 55 cm silná. Ve zdech je i žula. Prostě „ideální“ místo na přenos vzduchem.