jaky je rozdil uzdečky velikosti full a cob pro koně?

Na internetu jsem hledal uzdy pro kone a sekl jsem se na velikosti, na vyber byla cob a full a newim jaky je mezi tim rozdil. dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
Lencis

Rozlišujeme

Pony – podle našeho dělení náleží pony do skupiny koní severských. V západních zemích za ponye označují koně menší než 150 až 152 cm.

Cob – Anglické označení pro kompaktní, menší až středně velké koně (do 155 cm), kteří vznikli křížením A 1/1 a teplokrevníků s poníky.

Full – Velký dospělý kůň

Další odpovědi
sonice

velikost 1.-P je pro malé koně tj. pro poníky velikost2.-cob je pro plemena jako je paint horse,quater horse a pod. to je pro menší hlavu koně a velikost3. je full to je např. pro plnásky,čt tzn.pro koně s větší hlavou.

Dandi

Seřazení dle velikosti: Pony, Cob, Full =)

Attack-design

full univerzální
cob – dle plemene na menší hlavy