alexandra

Jaký je rozdíl mezi pasivní a aktivní 3D televizí?

Jaký je rozdíl mezi těmito televizemi,zatím všude vidím jenom aktivní.Jinak se chci zeptat,kde se bere na netu tolik filmů ve 3D,když jsem někde četla,že jich je strašně málo a na prodej jsem našla tak asi 40 filmů. Odkud to teda berou,ti co tam dávají.Bude to dobrá kvalita?? Až si koupím TV 3D,ať mám kde ty filmy brát.

Nejlepší odpověď
tom004

V odkazu je to srozumitelně popsáno..

http://www.re­cenze.okamzite­.eu/articles/3d-tv-aktivni-vs-pasivni-technologie/