Bronzový

Jaký je rozdíl mezi loginem a přezdívkou?

Na CSFD mi to řve, že se od 6.5. přihlašuje přezdívkou a ne loginem. Ovšem podle mě je to to samý.
Doplňuji:
To je nějakej zmatek, heslo to chce furt.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Asi to myslí takhle - Login je jméno, pod kterým se tam přihlašuješ. Login slouží jako jméno k přihlášení, přezdívka je potom to, pod čím tam působíš.

jako třeba já se sem přihlašuji pod loginem silentbrother@seznam.cz, ale můj nick zde je Mahoney.

Další odpovědi:

Zlatý

login= log in= přihlásit= nick + heslo. Nick (uživatelské jméno) je v tom procesu nutný údaj, heslo ne, ale zpravidla bývá. Mahoney má zřejmě pravdu, jinak se tvá otázka dost dobře vyložit nedá, pokud to po tobě takto chtějí ,)

Zlatý

Login bývá heslo, přezdívka pak nick.

Pokročilý

Login se používá jako výraz určený pro přihlašování ke službě/stránce. Třeba na PWE mám login ,,milanczz" a nick (nickname/přezdívka) se mi ukazuje když se přihlásím a píšu třeba na foru. Pro login se taky někdy používá ,,username" což znamená to samé

Bronzový

Ano v případě ČSFD je to to samé. Neumožňují zadat nick a přihlašovací jméno zvlášť, jen jméno a příjmení. A jméno se pak použije jako nick aka přezdívka aka login při přihlašování.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.