Nancy Novotn

Jaký je Primark v Německu?

Dobrý den Plánuji jet do Německa do Primarku ale jelikož jsem tam nikdy nebyla tak nevím jaký je Chci se tedy zeptat na pár otázek: Je levný nebo drahý? (Popřípadě srovnání s českými cenami) Jaké věci tam mají? Kolik eur bych si přibližně měla vzít abych si koupila nějaké ty slušné věci? A pokud máte ještě nějaké jiné informace budu za ně také ráda Předem děkuji za všechny odpovědi

Odpovědi
annas

Něco najdete v odkazu na článek

„Primark: Průvodce Německo a Vídeň, ceny, otevírací doba, zkušenosti“

https://www.skrblik­.cz/nakupovani/na­kupovani-v-kamennych-obchodech/primark/