Jaký je nejlepší počítaš stolní? (ne na hry)

Pomohl by mě někdo najít nejkvalitnější počítač na internetu (stolní počítač) do 20 000? ale potřebuju ještě do té ceny započítat monitor, klávesnici a myš

Odpovědi
anonym

…„nejkvalitnější počítač na internetu“… – je mýtus…
😉
Nejprve si sepiš, k jaké práci a na jakých aplikacích jej budeš chtít používat. A pak si zjisti potřebnou konfiguraci pro rozumný běh nejnáročnější z potřebných programů – a podle toho zvol (uprav) konfiguraci.
___
Pak – pravděpodobně, zjistíš, že 20 kKč je ´zbytečně´ mnoho, takže budeš moci část z této sumy nechat ´na příště´ – až si budeš chtít pořídit nějaké nové programy.
😉