Banán94

jakto že se mi seká internet po hodině a pul po aktualizaci antiviru ?

Když si aktualizuju antivirovou databazi tak se mi hodinu a pul nic neděje ale pak se mi začne sekat internet …neni to třeba tim nastavenim ESETa ? když chci jenom jednou aktualizovat jestli to nemá na to nejakej vliv :)

Odpovědi
XFresh1

možná že máš přeplněnou paměť PC nebo hodně neviditelného odpadu v pc (pokud ti to pomohlo nominuj palcem nahoru moji odpověď diky)
Doplňuji:
omlouvám se za pžípadné ťiskové chyby