Jakou zvolit redukci na HDD

Dobrý den,bohužel mi nejde zapnout počítač.Zajímalo by mě,jakou mám koupit redukci na HDD abych si mohl data stáhnout sám.Jedná se o ASUS F3,označení disku neznám,ale mohu ho vyndat a podívat se.Jde mi o to,že pomocí redukce připojím starý disk do USB nového počítače a stáhnu si data,která budou potřeba.Myslím,že disk je vpořádku.
Doplňuji:
Na disku je označení 5K250 - 160 a model HTS542516K9SA00 SATA

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

HDD v F3 by měl být IDE (pro jistotu si zkontroluj) - takže třeba tuto - https://www.mironet.cz/… .
;-)
Doplňuji:
OK - ta redukce připojí i SATA...
;-)

Další odpovědi:

Bronzový

pkd chceš normální HDD zapojit do USB tak to jen tak nepůjde,protože USBéčko jej "neutáhne",musíš mít i napájení,třeba toto : http://aukro.cz/…
Něco podobného používám na NTB,mám jeden HDD ze starého PC kde ukládám (místo externího ) data .
Ale co vím,tak do každého stolního jdou dát min.dva pevné disky!!!(na kšandě jsou dvě zapojení (tuším IDE?) na dva disky

Stříbrný

Na konci modelového označení toho disku máš jasně napsáno SATA, tak co vymýšlíš s USB? Otevř krabici PC, najdi volný SATA port a ze zdroje volný napáječ, pokud chceš jen jednorázově přetahat data, tak to nemusíš ani vevnitř upevňovat, jen to podlož něčím, aby to netahalo ty kabely a aby to bylo víceméně vodorovně. Připojování samozřejmě dělej při vypnutém PC.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.