Ondrej01

Jakou online hru o ceny mi doporučíte?

Zdravim, chci se zeptat jaká je dobrá online hra o ceny. Nemyslím třeba jenom hru na skóre a o ničem, ale hru jako je třeba delicukrarna.cz, nebo maxo.cz, tictac.cz atd. Například 1× za týden člověk s nejlepším skóre ve hře dostane Laserovou myš Logitech :) Nebo za návštěvu stránky 1× denně = 1 bod, za 300 bodů Playstation 3. Díky

Nejlepší odpověď
MrGandy

Nedoporučím …

  • skoro s každou hrou, která je se konají zápasy .

Counter strike, Cod, league of legends .........

  • To samozřejmě vyžaduje Um, zkušenosti, věk …abyste se mohl přidat do nějakého týmu