Dan007

Jakou nejlepší FULLHD webkameru s mikrofonem? Někdo nějaké možnosti?

Čau Lidi 😀 Doporučíte mi nějakou dobrou webkameru? S vestavěným a pokud možno kvalitním mikrofonem. Obraz nemusí být zas 4K, ale FULLHD normální mi stačí. Někdo nějaký tipy?

Odpovědi
autacek

Tak já ri doporučím, udělej si webkameru ze starého mobilu a budeš mít rozlišení o kterém se ti u webkamer ani nezdá.

Zvuk je pak otázka sama pro sebe, kdyby ti nestačil mic v telefonu, můžeš zvolit externí standardní za pár korun, případně nějakou hi tech kvalitu.

Emefej

Dobrá by mohla být třeba tahle – https://www.fo­toskoda.cz/ca­non-eos-c300-mark-iii/

Hlada

Ve web kameře nemůže být nikdy žádný kvalitní mikrofon. Jsou tam jen miniaturní elektretové vložky pro snímání ruchů v okolí. Pro snímání řeči musí být mikrofon co nejblíž k ústům, zvlášť v akusticky neupravené místnosti.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.